M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
 
ZAKOPANE WIOSENNIE i KOLOROWO
 
 

Pierwsze pierwiosnki, przebiśniegi i tak szczególne dla Tatr - krokusy to jedynie oprawa Zakopanego wiosną. Równie piękne jest to, co kryje dusza tego cudownego miasteczka. Rozgrzewająca po zimie atmosfera, rozśpiewane karczmy wieczorami, melodia, fantazja i pozytywna energia, które po prostu unoszą się w powietrzu... Zapraszamy.

Zakwaterowanie: Ośrodek położony na Pardałówce, z przepięknymi widokami na góry. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji gości: jadalnia i sala taneczna. Przyjemna, domowa atmosfera i smaczna kuchnia.

  Dzień 1
 
Przyjazd do Zakopanego w godz. południowych, zakwaterowanie w ośrodku. Następnie spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Zakopanego: skocznie narciarskie, Stary Kościółek i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Wjazd kolejką szynową na Gubałówkę - wspaniała panorama Tatr i Zakopanego. Spacer na Butorowy Wierch i zjazd kolejką krzesełkową. Przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach, które konsekrował Ojciec Św. Jan Paweł II w 1997 r. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja i nocleg.
  Dzień 2
  Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i wyprawa do Morskiego Oka. Po drodze obejrzymy słynne Wodogrzmoty Mickiewicza. Całodzienna wycieczka piesza dla zdyscyplinowanych turystów...

Wieczorem uroczysta kolacja z udziałem kapeli góralskiej i zbójnickimi tańcami !!!

  Dzień 3
  Śniadanie. Następnie spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd do Doliny Chochołowskiej - jednej z najpiękniejszych i najdłuższych w Polskich Tatrach. Była to ulubiona dolina Ojca Świętego Jana Pawła II. Spacer dolinką do schroniska. Na koniec przejazd do centrum Zakopanego, czas wolny, zakup pamiątek. Po południu żegnamy Zakopane. Wyjazd.
 

Ceny zależą od wielkości grupy, terminu wycieczki oraz standardu zakwaterowania. W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt. Bedzie nam miło służyć Państwu pomocą.

info@pomiantravel.com / Tel.: 018 20 15204

 
 

 
 
Wycieczki
Do Zakopanego
Do Zakopanego
3 DNI
Zakopane wiosennie i kolorowo
4 DNI
3 DNI
3 DNI
3 DNI