M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
INCENTIVE NA PODHALU
 

Propozycje imprez incentive na Podhalu uzależnione są od pory roku, w której impreza się odbywa. Paleta produktów jest jednak bardzo urozmaicona, począwszy od tradycyjnych ognisk, kuligów, zabaw folklorystycznych, aż po rajdy quadami, wspinaczkę górską, czy rafting na pontonach. Załoga obsługująca incentive na Podhalu składa się z reprezentacji Pomian Travel, przewodników tatrzańskich, ratowników TOPR oraz instruktorów wybranych dziedzin sportu i animatorów zabawy.

Od preferencji oraz celów, jakie pragnie osiągnąć firma zależy sposób, w jaki spędzane są wieczory. Grupom spragnionym prawdziwej rozrywki proponujemy np.: uroczystą kolację połączoną z góralskimi śpasami, czy też wesele Harnasia urozmaicone konkurencjami, w których uczestnicy występują jako drużki i drużbowie!

Poza bucki, poza pniok
Kto wyskocy, będzie chłop
A jo taki zuchwalec
Co wyskoce na palec

Ty se Jaśku, ty se chłop
Ty przeskocys winokrad
Ej winokrad, winnice
Murowanom piwnice

FORMY AKTYWNOŚCI

Wspinaczka górska

Wyposażeni w profesjonalny sprzęt z asekuracją instruktora uczestnicy incentive mają okazję wypróbowania swych sił podczas wybranych form wspinaczki. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Tyrolka - Zjeżdżanie na linie - "Małpowanie" - Most komandoski, tybetański, linowy

Spośród szerokiej oferty Team Building polecamy wybrane zajęcia linowe jak: zjeżdżanie na linie do kanionu lub zjazd na napiętej linie rozciągniętej między drzewami, przejście nad przepaścią po różnych rodzajach mostów zbudowanych z napiętych lin, czy też wchodzenie po linie przy użyciu specjalistycznych przyrządów stosowanych w speleologii.

Między nami jaskiniowcami

Propozycja zwiedzenia najpiękniejszej doliny Tatr Zachodnich - Doliny Kościeliskiej, oraz przeżycia wspaniałej zabawy w Jaskini Mylnej, polegającej na poszukiwaniu fantów ukrytych w różnych jej częściach. Uczestnikom zostają przedstawione tajniki speleologii oraz metody poruszania się w jaskini.

Rafting na pontonach

Spływ pontonem po dzikiej, górskiej rzece to prawdziwe wyzwanie. Organizujemy rafting najpiękniejszym kanionem rzecznym Europy. To idealne połączenie aktywnego wypoczynku i wspaniałej zabawy.

Paralotnie

Spragnionym mocnych wrażeń polecamy lot na paralotni. Dajemy uczestnikom możliwość samodzielnego lotu - start i lądowanie przy asyście instruktora.

Wycieczki rowerowe

Proponujemy sprawdzenie swej kondycji podczas wycieczki rowerowej do jednej z malowniczych dolin Tatrzańskiego Parku Narodowego. Impreza połączona z elementami wspinaczki górskiej i metodami poruszania się w stromym terenie.

Śnieżne safari na skuterach lub jazda quadami

Rajdy quadami po leśnych terenach i łąkach Podhala lub przejażdżki skuterami śnieżnymi to wspaniała frajda dla zmęczonych zgiełkiem i hałasem dużych miast. Po intensywnym treningu proponujemy solidną strawę w regionalnej karczmie.

Sporty zimowe

Żądnym wypoczynku na ośnieżonych stokach proponujemy jazdę na nartach i na snowboardzie pod okiem fachowych instruktorów. Jazdę łączymy z różnego rodzaju konkursami, w których wszyscy zawodnicy zdobywają medale. Dla chętnych spróbowania nieco innej formy narciarstwa proponujemy narty z wiązaniami umożliwiającymi zarówno zjazdy jak i podchodzenie pod wysokie wzniesienia polskich Tatr.

Kulig z ogniskiem - Napady zbójnickie - Wesele Harnasia - Góralskie śpasy - Zimowy piknik góralski - Zbójnicy budorze - Janosikowa próba - Skarb Inków

Każdy incentive w Zakopanem obowiązkowo musi zawierać elementy folkloru. Tradycyjny kulig z ogniskiem to dobry początek harców z góralami. Aby przekonać się jednak o werwie i sprycie juhasów trzeba się z nimi zmierzyć w prawdziwych konkurencjach. Można więc załapać się na wesele Harnasia i zabawić w drużbę czy pytaca, wybudować sałas pod okiem zbójników lub dać się im złapać w ciemnej dolinie, by potem wykupić się zręcznością z rąk oprawców!

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie programy incentive są zupełnie bezpieczne. Mimo to, każda zabawa poprzedzona jest dokładnym omówieniem zasad bezpieczeństwa, które należy zachować, a uczestnicy imprezy otrzymują niezbędne wyposażenie jak: kombinezony ochronne, kaski, sprzęt wspinaczkowy, itd. Dla dobra całej grupy pilnujemy, aby każdy uczestnik zapoznał się z instrukcjami bezpieczeństwa.

 
     
 

 
 
PORTUGALIA
Jeśli planujecie incentive, to dlaczego nie w Portugalii? Błękitny ocean, wspaniałe plaże, wysokie klify, spektakularne pejzaże i oczywiście gwarantowana pogoda...Czy można chcieć więcej?