M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
W DROGĘ
 
 

Turystom odwiedzającym skalne Podhale umożliwiamy odkrycie jego najpiękniejszych zakątków. Zachęcamy do skorzystania z usług przewodników tatrzańskich, z którymi przygotujemy dla Państwa najbardziej ekscytujące i zapierające dech w piersiach trasy wycieczek w polskiej, jak i słowackiej części Tatr. Dla grup powyżej ośmiu osób organizujemy wycieczki do malowniczych dolin Tatrzańskiego Parku Narodowego lub nad Morskie Oko. Wszystkich, którzy przyjeżdżają do Zakopanego po raz pierwszy zapraszamy na wycieczkę po Zakopanem. Nasi przewodnicy pokażą Państwu najbardziej urokliwe zakątki tego miasteczka, które po prostu trzeba odwiedzić!!!

Cały rok oferujemy wycieczki na Spisz i Słowację. Latem szczególnie polecamy Spływ Dunajcem, a zimą śnieżne kuligi namaszczone kolacją regionalną i góralskimi tańcami.

Oczywiście kochamy Zakopane i serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi. Niemniej jednak wszystkich, którzy poznali już uroki Podhala i myślą o odkrywaniu kolejnych perełek, zapraszamy na krajoznawcze wycieczki z Pomian Travel. Zabierzemy Was w najbardziej malownicze regiony Polski.

Na stronie znajdziecie także propozycje wycieczek zagranicznych. Przede wszystkim polecamy wycieczki do Portugalii. Wycieczki z nami to nie tylko historia, kultura i bogata przyroda tego niesamowitego kraju, ale również rozrywka, relaks i smak dobrego życia, które wciąż można jeszcze odnaleźć, a my wiemy gdzie szukać.

 

 
 
Wycieczki
W Drogę
PIELGRZYMKI
Pielgrzymki do Lourdes, Santiago de Compostela i Fatimy..  
PORTUGALIA
Oryginalne wycieczki do Portugalii z Pomian Travel..