M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
POBYT W ZAKOPANEM
 

Zakopane to idealne miejsce wypoczynku, a my służymy pomocą w wyborze odpowiedniego zakwaterowania. Dysponujemy szeroką bazą noclegową na terenie Zakopanego i Podhala. Nasza oferta uwzględnia różne gusta Klientów. Prezentujemy Państwu wyselekcjonowane hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, apartamenty, domki wolnostojące, a także prywatne kwatery. Wszystkie obiekty charakteryzuje wysoki poziom świadczonych usług i gościnność personelu w myśl naczelnego motta hotelarzy, iż "Gość gospodarzowi świętym".

Oferujemy noclegi w samym centrum Zakopanego, jak również na obszarze miasta i w okolicznych miejscowościach. Wszystko zależy od celu, w jakim przyjeżdżacie do Zakopanego. Jeśli chcecie odpocząć na "łonie natury" zaproponujemy Państwu kameralne pensjonaty lub hotele położone w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jeśli natomiast chcecie mieć dostęp do wszystkich atrakcji i wieczornych rozrywek miasta zorganizujemy Wam pobyt nawet przy ulicy Krupówki!!!

Z kolei zimą gwarantujemy ośrodki w pobliżu najlepszych stoków narciarskich, dlatego białe szaleństwo wieczorami nie będzie już tylko marzeniem..

Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi!

 

 

 
     
 
Noclegi