M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
WSTĘP
 

Oferta skierowana do najmłodszej grupy odbiorców zawiera propozycje krótkich wycieczek szkolnych, zielonych szkół oraz kolonii i zimowisk. Pamiętamy o tym, że naszym najmłodszym przyjaciołom należy się chwila oddechu od ciężkiej pracy w roku szkolnym, a w czasie wakacji solidny wypoczynek po 10 - miesięcznych zmaganiach!

Wyjazd do Zakopanego, nad morze, czy do historycznych zakątków Polski to znakomite połączenie przyjemnego z pożytecznym. Magiczna aura proponowanych miejsc sprzyja dobrej zabawie jak i zachęca do rozszerzenia wiedzy z dziedziny przyrody, biologii, czy etnografii. Ponadto dzieci mają również okazję wypróbowania swej silnej woli podczas pieszych wycieczek, a także sprawdzenia czy posiadają zdolności organizatorskie. Przyjemna edukacja, czyli prosty i szybki sposób uczenia się.

Ośrodki, w których lokujemy dzieci posiadają doskonałe warunki do prowadzenia zajęć, umożliwiają organizację dyskotek i ognisk. Możliwości przygotowania programów specjalnie dla dzieci jest wiele. Dysponujemy obszerną bazą noclegową, a swym najmłodszym klientom udostępniamy najpiękniejsze miejsca w kraju. Dbamy też o to, by podczas wypoczynku dzieci przebywały pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów. Ponadto programy zwiedzania realizowane są ze sprawdzonymi przewodnikami lokalnymi.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.
Z przyjemnością polecimy zakłady pracy lub szkoły, które będą mogły potwierdzić nasze referencje.

 
     
 
Więcej
Wstęp