M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
 
... wezmę plecak swój i gitarę ...
 
 
OCZYWIŚCIE DO ZAKOPANEGO
     

Puszysty śnieg, rześkie powietrze - zachęcają do białego szaleństwa. Piękne krajobrazy polskich Tatr, piesze wycieczki w towarzystwie znakomitych przewodników tatrzańskich i wiele innych atrakcji, które czekają tu na najmłodszych.

Proponowany przez nas ośrodek położony jest w malowniczej dzielnicy Zakopanego, ok. 2km od centrum miasta. Posiada pokoje 2,3,4 os. z łazienkami. Do dyspozycji dzieci: świetlica telewizyjna, stołówka ze smacznym jedzeniem, piłkarzyki, ping - pong, sala dyskotekowa. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie.

 

W programie
- Zwiedzanie Zakopanego: skocznie narciarskie z Wielką Krokwią - miejsce wielu sukcesów Adama Małysza, Stary Kościółek i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Starówka Zakopanego - ul. Kościeliska - najstarsza ulica z typową zabudową podhalańską.
- Wycieczka do Doliny Kościeliskiej.
- Wycieczka nad Morskie Oko.
- Piesza wycieczka na Gubałówkę, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na Zakopane i całe pasmo Tatr. Zjazd kolejką szynową.
- Wycieczka do Doliny Strążyskiej.
- Pobyt w Aqua Parku na Antałówce - nowoczesny park wodny z licznymi atrakcjami.
- Wizyta w Muzeum Tatrzańskiem, w którym znajdują się bogate zbiory przyrodnicze i etnograficzne oraz w Muzeum Kornela Makuszyńskiego.

- Zabawa w śniegu: jazda na sankach, lepienie bałwanów, rzeźbienie w śniegu, kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek...
- Gry zespołowe na terenie ośrodka, dyskoteki, konkurs piosenki, karaoke, tenis stołowy - zawody, konkursy plastyczne z nagrodami...

 
 
Ceny uzależnione są od wielkości grupy kolonijnej, długości turnusu (10, 14 dni) oraz okresu, w którym organizowana jest kolonia.
 
   
 
 
Szkoły
Zimowiska
Zimowiska
Oczywiście do Zakopanego