M a r z e n i a - H o r y z o n t y - P o m i a nT r a v e l

 
 
RZYM
  Dzień 1
 
Wyjazd z Zakopanego o godz. 11.00, przejazd przez (Kościelisko, Czarny Dunajec, Jabłonkę, Chyżne), Słowację, Austrię. Po drodze planowane krótkie postoje. Nocny przejazd autokarem.
  Dzień 2
  Przyjazd do Tivoli w godzinach rannych. Zwiedzanie Villi Adriana z przepięknymi ogrodami. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie Bazyliki Św. Pawła za Murami. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
  Dzień 3
  Śniadanie. Przejazd do Watykanu: Plac i Bazylika Św. Piotra, Groby Papieskie (Grób Ojca Św. Jana Pawła II), udział w modlitwie Anioł Pański. Następnie zwiedzanie Rzymu: Plac Hiszpański z fontanną Barcaccia, Schody Hiszpańskie, Panteon, Kapitol, Plac Wenecki, Forum Romanum, Koloseum, Łuk Konstantyna. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.
  Dzień 4
  Wczesne śniadanie. Przejazd na Monte Cassino. Odwiedzimy polski cmentarz i Opactwo Benedyktynów. Po południu przejazd do Rzymu, w programie zwiedzania: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Święte Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore. Tego dnia będziemy także podziwiać wspaniałą scenerię Wiecznego Miasta nocą. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
  Dzień 5
  Śniadanie. Przejazd do Asyżu. Po drodze zatrzymamy się w Kościele Quo Vadis Domine?, rozsławionym przez Henryka Sienkiewicza. Następnie pobyt w Asyżu, zwiedzanie: Bazyliki MB Anielskiej, Bazyliki Św. Franciszka i Św. Klary, spacer przez centrum historyczne. Przejazd nocny przez Austrię.
  Dzień 6
  Przyjazd do Zakopanego w godz. popołudniowych.
 

Ceny zależą od wielkości grupy, terminu wycieczki oraz standardu zakwaterowania. W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt. Bedzie nam miło służyć Państwu pomocą.

info@pomiantravel.com / Tel.: 018 20 15204

 
 
Pielgrzymki
14 DNI
6 DNI
Rzym